ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Ametyst náušnice stříbro Ag 925 E709

Ametyst náušnice stříbro Ag 925 E709

Něžné a elegantní stříbrné náušnice s kabošony ametystu ve tvaru oválu oslní na první pohledem svým tvarem a půvabem své fialové barvy. Velikost náušnic bez závěsu cca 1,4 cm. Hmotnost páru cca 4,8 g. Ag 925 Ametyst je… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 26. 03.
Kód produktu:
AMCE709
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst náušnice stříbro Ag 925 E709

Něžné a elegantní stříbrné náušnice s kabošony ametystu ve tvaru oválu oslní na první pohledem svým tvarem a půvabem své fialové barvyVelikost náušnic bez závěsu cca 1,4 cm. Hmotnost páru cca 4,8 g. Ag 925

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kameneametyst

Související produkty