ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Jaspis obrázkový náušnice stříbro Ag 925 E104

Jaspis obrázkový náušnice stříbro Ag 925 E104

Stříbrné náušnice z obrázkového jaspisu. Ag 925. Kámen s nezaměnitelnou kresbou ve velikosti cca 2,3 cm bude vhodným doplňkem pro různé příležitosti. Hmotnost páru je cca 6,7 g. Kupujete přímo vyobrazený… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 30. 05.
Kód produktu:
PIJE104
Původní cena:
699 Kč
Ušetříte:
150 Kč −21%
Vaše cena:
549 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Jaspis obrázkový náušnice stříbro Ag 925 E104

Stříbrné náušnice z obrázkového jaspisu. Ag 925. Kámen s nezaměnitelnou kresbou ve velikosti cca 2,3 cm bude vhodným doplňkem pro různé příležitosti. Hmotnost páru je cca 6,7 g. Kupujete přímo vyobrazený pár.

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Léčebné využití: dodává energii, udává se, že jaspis je talismanem pro zmírnění porodních bolestí, prodlužuje sexuální rozkoš.

Obrázkový jaspis má receptivní energii, přiřazen planetě Saturn a elementu země. Je úzce spjat se zemí, podporuje a rozvíjí kořenovou čakru.Vypráví pomocí svých obrázků poselství minulosti, vynáší na povrch potlačené pocity, vinu, nenávist, lásku a přináší poučení do další fáze života. Přináší klid a potlačuje strach.

Související produkty