ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Kakoxen (Super 7) náušnice stříbro Ag 925 E508

Kakoxen (Super 7) náušnice stříbro Ag 925 E508

Stříbrné náušnice s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem. Kámen s bohatými, výrazně zlatými inkluzemi… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 20. 07.
Kód produktu:
X2CACE508P
Vaše cena:
999 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) náušnice stříbro Ag 925 E508

Stříbrné náušnice s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem. Kámen s bohatými, výrazně zlatými inkluzemi kokaxenitu ve fialové barvě ametystu činí z těchto náušnic výjimečný šperk. Velikost kamenů je 2x cca 1,4 cm, hmotnost páru je cca 5,5 g. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Na prodej přímo vyobrazený pár.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

Detailní popis kamene: ametystový kakoxen

 

Související produkty