ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Kakoxen (Super 7) náušnice stříbro Ag 925 E540

Kakoxen (Super 7) náušnice stříbro Ag 925 E540

Stříbrné náušnice s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu, doplněným broušeným křišťálem Herkimer diamantem. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 23. 07.
Kód produktu:
X2CACE540P
Vaše cena:
1 099 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) náušnice stříbro Ag 925 E540

Stříbrné náušnice s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu, doplněným broušeným křišťálem Herkimer diamantem. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem. Kámen s bohatými, výrazně zlatými inkluzemi kokaxenitu ve fialové barvě ametystu činí z těchto náušnic výjimečný šperk. Velikost kamenů je 2x cca 2,1 cm, hmotnost páru je cca 5,8 g. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Na prodej přímo vyobrazený pár.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

Detailní popis kamene: ametystový kakoxen

Léčivé a metafyzické vlastnosti  Herkimer diamantu:

Herkimer diamant má dvojí ukončení krystalu, což činí tyto léčivé krystaly velmi výkonnými a jsou to tedy nejlepší krystaly pro léčení. Jsou to skvělé kameny pro čištění těla od toxinů a odstranění veškeré blokády v těle. Vzhledem k množství energie v tomto kameni lze překonat fyzické vyčerpání, jsou ideální pro ty, kteří trpí chronickou únavou a dalšími poruchami imunity. Herkimer kameny jsou vynikající na uvolnění stresu a napětí a umožňují jejich majitel se uvolnit a cítit se pohodlně. V metafyzické rovině jsou nejsilnější ze všech křemenných léčivých kamenů. Obsahují velké množství energie  které mohou pomoci sladit a otevřít všechny čakry, odstranit všechny blokády a umožnit volně tekoucí duchovní energii po celém těle. Jsou zvláště užitečné při práci s korunní čakrou a čakrou třetího oka. Umístění těchto drahých kamenů pod postelí napomáhá spánku bez nočních můr.

Více o účincích tohoto nádherného kamene čtěte zde

Související produkty