ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Lapis Lazuli náušnice stříbro Ag 925 E744

Lapis Lazuli náušnice stříbro Ag 925 E744

Nezvyklé, krásné a legantní stříbrné náušnice s Lapisem Lazuli v AA kvalitě s nádhernou tmavě modrou barvou. Ag 925. Lapis Lazuli je duchovní kámen, vhodný pro meditace, podporu klidu a míru, k potlačení úzkostí a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 22. 03.
Kód produktu:
LPSE744
Původní cena:
599 Kč
Ušetříte:
150 Kč −25%
Vaše cena:
449 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Lapis Lazuli náušnice stříbro Ag 925 E744

Nezvyklé, krásné a legantní stříbrné náušnice Lapisem Lazuli v AA kvalitě s nádhernou tmavě modrou barvou. Ag 925. Lapis Lazuli je duchovní kámen, vhodný pro meditace, podporu klidu a míru, k potlačení úzkostí a stresu. Tyto výrazné a krásné náušnice jsou svým tvarem i sytou modří kamene velmi atraktivní a svému nositeli dodají šarm a osobitost. Velikost kamene 2 x cca 1 cm, hmotnost páru cca 3,3 g. Ilustrativní vyobrazení, obdržíte náušnice se stejně kvalitními a cenově srovnatelnými kameny. 

Lapis Lazuli je duchovní kámen. Vhodný pro meditace. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčebné využití: snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.
 
Detailní popis kamene Lapis Lazuli
 

Související produkty