ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Lemurský krystal náušnice stříbro Ag 925 E20

Lemurský krystal náušnice stříbro Ag 925 E20

Stříbrné náušnice s krásným a vzácným lemurským krystalem. Jedná se o zárodečné křišťály ve tvaru šípu, které se nacházejí v pohoří Serra do Cabral v Brazílii Minas Gerais. Nezvyklý tvar společně s velikostí krystalu… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
LCQRE20
Vaše cena:
1 249 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Lemurský krystal náušnice stříbro Ag 925 E20

Stříbrné náušnice s krásným a vzácným lemurským krystalem. Jedná se o zárodečné křišťály ve tvaru šípu, které se nacházejí v pohoří Serra do Cabral v Brazílii Minas Gerais. Nezvyklý tvar společně s velikostí krystalu cca 2,4 cm činí tyto náušnice zcela výjimečnými a nepřehlédnutelnými. Ag 925. Hmotnost páru náušnic je cca 9,6 g. Kupujete přímo vyobrazený pár.

Podle některých historických pramenů se v Pacifiku nacházela bájná země Lemurie (také Mu), s vyspělou civilizací, po které potopením zbyla Polynésie. Důkazy o existenci Lemurie byly nalezeny z období před 70 tis. lety a předpokládá se, že země existovala před 12 miliony let. Příčinou potopy byla pravděpodobně srážka s Nibiru/Nimiru, změnil se Jižní a Severní pól a každá změna zároveň ovlivnila počasí.

Léčebné využití: v dnešní době se používají pro podporu léčivé síly pro duchovní uzdravování, harmonizaci celého organismu a potlačení nesouladu a mohou být použity pro účely věštění, týkající se vztahů mezi lidmi. Způsob použití najdete v detailním popisu kamene.

Krystaly se výborně hodí pro meditaci a podporu intuitivní energie. Je jim přiřazena energie Jin.

Detailní popis kamene: lemurské krystaly

 

 

Související produkty