ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Meteorit Campo del Cielo náušnice stříbro Ag 925 E378

Meteorit Campo del Cielo náušnice stříbro Ag 925 E378

Unikátní a nádherné náušnice se vzácnými meteority Campo del Cielo jsou silným ochranným talismanem před negativní energií, tento meteorit je kamenem odpuštění, štěstí, klidu a míru. Meteorit obsahující železo… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2MCDE378P
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Meteorit Campo del Cielo náušnice stříbro Ag 925 E378

Unikátní a nádherné náušnice se vzácnými meteority Campo del Cielo jsou silným ochranným talismanem před negativní energií, tento meteorit je kamenem odpuštění, štěstí, klidu a míru. Meteorit obsahující železo, připomínající svým třpytem a barvou stříbro, jehož stáří se odhaduje na 2 700 až 2 200 let před naším letopočtem, bude velmi zajímavým a nepřelédnutelným doplňkem pro různé příležitosti. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Metafyzické vlastnosti

Meteorit je magickým kamenem, který se používá pro zvýšení vytrvalosti a odolnosti v náročních časech. Je to kámen šamanů používaný k osvícení, podpoře síly, přeměny starého v nové a poznání, že tmou přichází světlo.

Harmonizuje čelní čakru, posiluje tvořivost, představivost, inspiraci a nápadité řešení problémů. Je velmi silným zesilovačem veškeré energie a podporuje optimistický náhled na život a dosažení vytčených cílů.
Vzhledem k původu se věří, že je schopen připojit se do jiných světů, alternativních říší a spojit se s prastarými bytostmi. Probouzí spící psychické síly, je silným ochranným kamenem před negativní energií.
Používá se ke stimulování životní energie Kundalini. Je kamenem odpuštění, štěstí, klidu a míru.
 
Léčebné využití: může být nápomocen při stresu, bolestech hlavy a svalovém napětí. Patří mezi kameny, které se používají jako talismany při poruchách plodnosti. Je výborným pomocníkem při zbavování se špatných návyků, závislostí a fóbie.
 
Země původu: Argentina

Detailní popis kamene: meteorit Campo del Cielo

Související produkty