ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Safír indický náušnice stříbro Ag 925 E892

Safír indický náušnice stříbro Ag 925 E892

Stříbrné náušnice s krásným velkým modrým safírem. Jedná se o designový šperk. Ag 925. Safír je kamenem moudrosti, přináší klid, ochraňuje lásku, podporuje věrnost. Přitahuje bohatství a prosperitu. Potlačuje depresi a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 18. 12.
Kód produktu:
X2SAPE892P
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Safír indický náušnice stříbro Ag 925 E892

Stříbrné náušnice s krásným velkým modrým safírem. Jedná se o designový šperk. Ag 925. Safír je kamenem moudrosti, přináší klid, ochraňuje lásku, podporuje věrnost. Přitahuje bohatství a prosperitu. Potlačuje depresi a udržuje rovnováhu v těle. Umožňuje soustředění, uklidňuje mysl, zbavuje nežádoucích myšlenek a napětí. Potlačuje depresi a duchovní zmatek. Odstraňuje zklamání. Velikost kamenů je 2x cca 1,1 cm, hmotnost páru je cca 4 g. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Léčebné užití safíru: udává se, že safír posiluje zrak, pomáhá snížit horečku, je nápomocný při krvácení z nosu, posiluje cévy, pomáhá pří léčbě štítné žlázy. Často se uvádí, že safír je skvělým kamenem pro detoxikaci, traduje se, že safír pomáhá regulovat činnost žláz. Safír je skvělým kamenem pro hyperaktivní děti, protože uklidňuje přílišnou aktivitu. V zaměstnání safír pomáhá potlačit a utlumit stres.

Detailní popis kamene: safír

Země původu: dobarvovaný kámen (nejčastěji sillimanit) v barvě safíru

Související produkty