ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Smithsonit náušnice stříbro AG 925 E296

Smithsonit náušnice stříbro AG 925 E296

Překrásné a okouzlující stříbrné náušnice s blankytně modrým smithsonitem navozují na první pohled pocity klidu a harmonie. Ne nadarmo je smithsonit díky své nebeské modři a vlastnostem považován za kámen půvabu a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2SMNE296P
Původní cena:
749 Kč
Ušetříte:
150 Kč −20%
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Smithsonit náušnice stříbro AG 925 E296

Překrásné a okouzlující stříbrné náušnice s blankytně modrým smithsonitem navozují na první pohled pocity klidu a harmonie. Ne nadarmo je smithsonit díky své nebeské modři a vlastnostem považován za kámen půvabu a dobrých konců. Velikost kamenů cca 2,5 cm a jejich tvar činí z těchto náušnic nepřehlédnutélný šperk. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Smithsonit je kámen úžasně modré až modrozelené barvy, vyzařující hluboký klid a harmonii. Výborný kámen pro zvládání všech stavů stresů, nervozity a napětí. Pomáhá mírnit následky duševního zhroucení. Pomáhá léčit následky citového zneužívání a jemně odstraňuje citová zranění. Uzdravuje komplikované vztahy. Pomáhá zajistit klidný a vyvážený život. Přináší harmonii. Uvádí do souladu čakry, zejména korunní čakru.

Léčebné užití: o Smithsonitu se udává, že pomáhá léčit zejména neplodnost. Napomáhá při léčbě imunitního systémy, cév, svalů, onemocnění kostí, dutin a poruch trávení. Pomáhá odbourávat stres a napětí. Dítky tomu je nápomocný i pro uvolnění křečí.

Více o účincích kamene: smithsonit

Související produkty