ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyNáušnice stříbro

Tyrkys přírodní Mohave náušnice stříbro Ag 925 E856

Tyrkys přírodní Mohave náušnice stříbro Ag 925 E856

Výrazné a atraktivní stříbrné náušnice s kousky přírodního Mohave tyrkysu, spojovanými do jednoho působivého velkého kabošonu tyrkysově modré barvy. Ag 925. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 27. 02.
Kód produktu:
BMTE856
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys přírodní Mohave náušnice stříbro Ag 925 E856

Výrazné a atraktivní stříbrné náušnice s kousky přírodního Mohave tyrkysu, spojovanými do jednoho působivého velkého kabošonu tyrkysově modré barvy. Ag 925. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu stále rostoucí ceny jednolitých kusů přírodního tyrkysu. Takto vytvářené kabošony jsou jednou z mála možností, jak si dnes pořídit šperk s tyrkysem za relativně dostupnou cenu. Tyrkys ve špercích nosí štěstí a podporuje lásku. Působí proti úzkosti, strachu a stavům vyčerpání. Velikost kamenů: 2x cca 2,3 cm, hmotnost páru cca 5,1 g.  Exkluzivní a výrazný šperk, který na vás opravdu nikdo nepřehlédne! Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Mojave tyrkys je vyráběn z kousků pouze přírodního tyrkysu, težených a zpracovaných v dolu Kingman Turquoise v Kingmanu v Arizoně, USA. V tomto procesu jsou kousky přírodního tyrkysu spojeny (některé s měděnou matricí) a stabilizovány k vytvrzení kamene (poznámka - téměř všechny tyrkysy na dnešním trhu jsou stabilizovány). Modrý Mohave tyrkys je pravý arizonský tyrkys s přírodní modrou barvou, ostatní barevné varianty jsou dobarvovány.

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Je to kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Léčebné využití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky na žaludek, detoxikuje, posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány.

Země původu: stát Arizona, USA

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty