ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáušnice

Ametyst náušnice klipsy s velkým korálkem

Ametyst náušnice klipsy s velkým korálkem

Elegantní náušnice s klipsy a s velkými korálky ametystu tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšují naděje. Univerzální klipsové zapínání. Kovové části s klipsy z kovu platinové barvy. Náušnice jsou osazeny plochými… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2EJEW-A051-B-AMP
Vaše cena:
119 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst náušnice klipsy s velkým korálkem

Elegantní náušnice s klipsy a s velkými korálky ametystu tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšují naděje. Univerzální klipsové zapínání. Kovové části s klipsy z kovu platinové barvy. Náušnice jsou osazeny plochými korálky ametystu o průměru cca 14 mm. 

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Ametyst je kámen pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: udává se, že ametyst zmírňuje bolesti hlavy a odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kamene ametyst

Materiál: nerezová ocel dle DIN 1.4301 (AISI 304).

Související produkty