ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáušnice

Růženín náušnice nerezová ocel s korálkem

Růženín náušnice nerezová ocel s korálkem

Elegantní a moderní náušnice z nerezové oceli s korálky růženínu dodávají životní energii a pomáhají přijímat nezbytnost změn. Délka včetně tzv. afro závěsů cca 4,5 cm, velikost korálků růženínu cca 10 mm. Provedení z… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
EJEW-JE01203-03
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Růženín náušnice nerezová ocel s korálkem

Elegantní a moderní náušnice z nerezové oceli s korálky růženínu dodávají životní energii a pomáhají přijímat nezbytnost změn. Délka včetně tzv. afro závěsů cca 4,5 cm, velikost korálků růženínu cca 10 mm. Provedení z nerezové oceli 304, odolné proti vodě a poškrábání. Tato ocel se používá ve farmaceutickém průmyslu, je proto vhodná i pro ty, kdo mají alergické potíže s kovy.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Léčebné užití: pomáhá léčit choroby ledvin, srdce, jater, plic a genitálií a nervový systém. Léčí infekce močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Související produkty