ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky autorské RB Design

Achát Dračí oko pánský náramek s hlavou draka RB Design 23

Achát Dračí oko pánský náramek s hlavou draka RB Design 23

Krásný designový náramek z přírodního achátu, který připomíná oko draka nebo hada. Jedná se o jeden z našich autorských šperků. V náramku je vložena detailně propracovaná kovová hlava draka, vícebarevných variant, buď… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2RBD23 SP
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Achát Dračí oko pánský náramek s hlavou draka RB Design 23

Krásný designový náramek z přírodního achátu, který připomíná oko draka nebo hada. Jedná se o jeden z našich autorských šperků. V náramku je vložena detailně propracovaná kovová hlava draka, vícebarevných variant, buď barva stříbra nebo kovově šedá gun metal. Drak je silným ochranným talismanem, který svého nositele chrání zejména na cestách a při jízdě autem. Drak tradičně poskytuje sílu a štěstí. Náramek dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Díky kresbě kamene je tento náramek nevšední, zajímavý a na vaší ruce nepřehlédnutelný. Velikost korálků achátu cca 10 mm, velikost kovového draka cca 17x11x11 mm z obecného kovu, navlečeno na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Česká ruční výroba. 

Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramků: univerzální - náramek má vnitřní obvod 17 cm, natažitelný na cca 22 - 23 cm. Při natažení na obvod 24 a více již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit. 

Drak je ve východních kulturách symbolem síly, štěstí, nesmrtelnosti a ochrany rodiny. Ve spojení s lávovým kamenem je tento náramek nejen pohledným šperkem, ale i mocným talismanem. 

Zatímco v pojetí  evropských pohádek a mýtů je drak ztělesněním zla, v pojetí východních kultur (čínský a japonský drak) drak naopak symbolizuje moudrost, sílu, přízeň přírodních sil, dobrotu a pozitivní změny. V čínské mytologii a v tradici Feng Shui je drak vládce vody, tedy jednoho z prvků Feng Shui. Proto drak přináší do životního prostoru sílu a štěstí, je ochráncem celé rodiny a též ochrancem cestovatelů a řidičů. 

Achát dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: udává se, že potlačuje deprese, infekce, záněty a nachlazení. Urychluje uzdravování. pročišťuje oběhový a vylučovací systém. Léčí kůží a problémy s ní spojené. Snižuje horečky. Ideální proti vleklým nemocem - doplňuje potřebnou energii.

Detailní popis kamene: achát

Související produkty