ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Achát dendritický přívěsek stříbro Ag 925 P2534

Achát dendritický přívěsek stříbro Ag 925 P2534

Výjimečný a nadherně "vykreslený" přívěsek ze vzácného dendritického scénicého achátu ve stříbře. Tento kousek má půvabně vytvořené "keříčky" v oranžovo - hnědé až černé barvě, takto vybarvené kousky vypadající jako… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2SDAP2534P
Původní cena:
1 465 Kč
Ušetříte:
826 Kč −56%
Vaše cena:
639 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Achát dendritický přívěsek stříbro Ag 925 P2534

Výjimečný a nadherně "vykreslený" přívěsek ze vzácného dendritického scénicého achátu ve stříbře. Tento kousek má půvabně vytvořené "keříčky" v oranžovo - hnědé až černé barvě, takto vybarvené kousky vypadající jako opravdové keříčky, jsou vzázné. Jemný, a přesto výrazný šperk díky obdélníkovému tvaru a velikosti 2,3 cm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Dendritický achát je znám jako kámen hojnosti a plodnosti ve všech oblastech života, včetně podnikání. Staří Řekové věřili, že když kámen dají do polí, zajistí jim bohatou a dobrou úrodu. Historicky byl achát objeven s artefakty neolitických lidí, kdy byl používán jako amulet. Tento achát je svým vzhledem silně spjat s přírodou, podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost a vyzrálost, čímž zároveň posiluje i sebevědomí. Používá se k překonání citového vypětí, k překonání negativity spojené s hněvem, k podpoře lásky a odvahy. 

Léčebné využití: dendritický achát je vhodný pro podporu těch částí těla, které svým vzhledem připomíná, tj. zejména krevního řečiště, kosterní a nervové soustavy, dále ke zmírnění bolesti způsobené stresem a vnitřním napětím. Ochranný krystal v těhotenství. Kámen vhodný pro meditace, navození klidu, relaxace a otevření se vyššímu myšlení a vnitřní pravdě. 

Více o tomto nádherném druhu achátu zde:

Související produkty