ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Achát dendritický přívěsek stříbro Ag 925 P2645

Achát dendritický přívěsek stříbro Ag 925 P2645

Výjimečný a nadherně vykreslený přívěsek ze vzácného dendritického scénického achátu ve stříbře. Tento kousek má půvabně vytvořené "keříčky" v černé barvě, takto vybarvené kousky vypadající jako opravdové keříčky, jsou… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 05.
Kód produktu:
SDAP2645
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Achát dendritický přívěsek stříbro Ag 925 P2645

Výjimečný a nadherně vykreslený přívěsek ze vzácného dendritického scénického achátu ve stříbře. Tento kousek má půvabně vytvořené "keříčky" v černé barvě, takto vybarvené kousky vypadající jako opravdové keříčky, jsou vzácné. Jemný, a přesto výrazný šperk díky oválného tvaru a velikosti kamene 1,7 x 2,8 cm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Dendritický achát je znám jako kámen hojnosti a plodnosti ve všech oblastech života, včetně podnikání. Staří Řekové věřili, že když kámen dají do polí, zajistí jim bohatou a dobrou úrodu. Historicky byl achát objeven s artefakty neolitických lidí, kdy byl používán jako amulet. Tento achát je svým vzhledem silně spjat s přírodou, podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost a vyzrálost, čímž zároveň posiluje i sebevědomí. Používá se k překonání citového vypětí, k překonání negativity spojené s hněvem, k podpoře lásky a odvahy. 

Léčebné využití: dendritický achát je vhodný pro podporu těch částí těla, které svým vzhledem připomíná, tj. zejména krevního řečiště, kosterní a nervové soustavy, dále ke zmírnění bolesti způsobené stresem a vnitřním napětím. Ochranný krystal v těhotenství. Kámen vhodný pro meditace, navození klidu, relaxace a otevření se vyššímu myšlení a vnitřní pravdě. 

Více o tomto nádherném druhu achátu zde:

Související produkty