ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Achát krajkový Laguna Lace přívěsek stříbro Ag 925 P1030

Achát krajkový Laguna Lace přívěsek stříbro Ag 925 P1030

Extrémně krásný stříbrný přívěsek se vzácným mexickým krajkovým Laguna Lace achátem ochraňuje a harmonizuje. Dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach.  Achát v tomto přívěsku je vyjímečné krásy, jak svou… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 26. 01.
Kód produktu:
 LLAP1030
Původní cena:
649 Kč
Ušetříte:
100 Kč −15%
Vaše cena:
549 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Achát krajkový Laguna Lace přívěsek stříbro Ag 925 P1030

Extrémně krásný stříbrný přívěsek se vzácným mexickým krajkovým Laguna Lace achátem ochraňuje a harmonizuje. Dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach.  Achát v tomto přívěsku je vyjímečné krásy, jak svou velikostí, tvarem, kresbou a barevností. Velikost kamene cca 3,1 cm! Kromě svých léčebných vlastností je tento achát však též okouzlujícm šperkem, protože díky svým doslova spektakulárním barvám je Laguna lace achát nejvíce ceněný pruhovaný achát na světě. Je známý pro svou mimořádně krásnou kresbu a zářivé odstíny barev od šedé přes zelenou a hnědou až po barvy  červené a rudé. Laguna achát se těží v jediné oblasti na světě, pokrývající zhruba 6 čtverečních kilometrů ve vzdáleném pohoří ve státě Chihuahua, Mexiko, je proto poměrně vzácným kamenem. Ag 925. 

Achát je vysoce ceněný pro jeho ochranný a stabilizující vliv a posilování fyzické kondice. Pruhované acháty jako je Laguna lace achát, poskytují stabilní, pulzující energii, která stimuluje chuť k životu. Laguna lace achát probouzí čakry a zažíhá vnitřní oheň životní síly, kreativity a sexuality. 

Laguna lace achát je skvělý léčivý kámen, může stimulovat sexuální a fyzické energie, zvyšování vytrvalosti a krevní oběh, pomáhá při léčbě sexuálních nerovnováhy. Podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost, a zralost. Jeho teplé, ochranné vlastnosti podporují bezpečnost a sebevědomí. Tento achát podporuje manželskou věrnost.

Achát je vhodný jako ochranný amulet při cestování, a je údajně obzvláště účinný proti dopravním nehodám.

Detailní popis vlastností kamene: laguna lace achát

Související produkty