ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Achát mexický ohnivý přívěsek stříbro Ag 925 P146

Achát mexický ohnivý přívěsek stříbro Ag 925 P146

Krásný stříbrný přívěsek s velmi dekorativním a unikátním mexickým ohnivým achátem, ve kterém převládají oranžovo-žluté záblesky. Je znám jako duchovní plamen absolutní dokonalosti, který v sobě nese velké tajemství… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 24. 11.
Kód produktu:
MFAP146
Vaše cena:
1 369 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Achát mexický ohnivý přívěsek stříbro Ag 925 P146

Krásný stříbrný přívěsek s velmi dekorativním a unikátním mexickým ohnivým achátem, ve kterém převládají oranžovo-žluté záblesky. Je znám jako duchovní plamen absolutní dokonalosti, který v sobě nese velké tajemství uzamčené uvnitř tmavě hnědého krystalu. Jedná se o kámen s průsvitným tmavě červenohnědým podkladem, se záblesky oranžové, červené, zelené a zlaté, které se objevují jako živé plameny. Ohnivý achát byl jako talisman používán již ve starověku, a to před všemi možnými druhy nebezpečí, včetně silného větru a blesků a proti zuřivosti oceánu. Jsou talismany vhodnými pro zvýšení vlastního úsilí, rozvoje a schopnosti podstoupit životní změny. Velikost kamene cca 2,1 cm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Léčebné využití: tradičně se achát používá jako doplněk při úzkostech, pocitu nedostatku energie a k potlačení letargie. V případě horečky se doporučuje umístit kousek ohnivého achátu na čelo, čímž může pomoci snížit zvýšenou teplotu. Ve formě elixíru: http://lecive-kameny.blogspot.cz/2015/04/elixir-z-lecivych-kamenu-jak-jej-vyrobit.html pomáhá stimulovat trávicí systém. Doporučuje se nosit ve formě přívěsku pro potlačení emocionální disharmonie, která brání přijetí lásky.
Tento krásný kámen je motivací k překonání škodlivých závislostí, k podpoře důvěry a odvahy a k potlačení vyčerpání, které obvykle tyto změny provází.

 
Detailní popis kamene: mexický ohnivý achát
 
 

Související produkty