ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Titanium drúzička přívěsek stříbro Ag 925 P649

Titanium drúzička přívěsek stříbro Ag 925 P649

Okouzlující stříbrný přívěsek s třpytivou achátovo drúzičkou s titanem. Měňavé duhové barvy s oslňujícím třpytivým výřezem dávají šperku nezaměnitelný vzhled. Barevné spektrum se proměňuje a jednotlivé barvy převažují… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 24. 01.
Kód produktu:
TWDP649
Původní cena:
799 Kč
Ušetříte:
150 Kč −19%
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Titanium drúzička přívěsek stříbro Ag 925 P649

Okouzlující stříbrný přívěsek s třpytivou achátovo drúzičkou s titanem. Měňavé duhové barvy s oslňujícím třpytivým výřezem dávají šperku nezaměnitelný vzhled. Barevné spektrum se proměňuje a jednotlivé barvy převažují podle toho, jak se drúzička nakloní a v závislosti na dopadajícím světle. Hra barev spolu s velikostí cca 2,8 cm činí tento šperk nevšední, krásný a podporující dobrou náladu a pozitivní myšlení. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Titanium drúzičky jsou tzv. aura krystaly tmavé fialové barvy, respektive přírodní achát, na který se pomocí zvláštní technologie nanáší titan. Díky tomu je povrch mnohobarevný, podle toho, jak odráží světlo.
Tyto krásné a zvláštní drúzičky jsou vhodné pro všechny, kdo chtějí nahlížet na život příjemným způsobem a chtějí vidět skutečnou krásu. Posilují individualitu, pocit důležitosti a sebevědomí.
Achát podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost, a zralost. Je vhodný k potlačení touhy po věcech, které člověk nepotřebuje. Podporuje představivost a inspiraci, zlepšuje soustředění. Zvyšuje pragmatické myšlení, smysl pro realitu a je výborným pomocníkem pro ty, kdo touží po harmonii, sebědůvěře a po překonání negativity. Tlumí hněv, hořkost, podporuje lásku a odvahu začít znovu. Je vhodným meditačním kamenem pro podporu klidu, pro relaxaci a otevření mysli vyššímu myšlení a vnitřní pravdě.
Acháty mají přirozenou energii, používají se pro zvýšení úsilí změnit danou situaci, vyhlídky a vztahy.

Léčebné využití: ve formě elixíru zlepšuje poruchy trávicího systému. Může být prospěšný pro oči, kůži a k potlačení zánětů. Při onemocněních srdce se doporučuje položit do jeho oblasti nebo nosit ve formě přívěsku. V případě horečky se doporučuje položit na čelo.

Je tradičním talismanem používaným v těhotenství a k podpoře laktace.

Detailní produkt kamene: achát drúzička s vyřezaným okénkem

Související produkty