ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Akvamarín broušený krystal přívěsek stříbro Ag 925 P724

Akvamarín broušený krystal přívěsek stříbro Ag 925 P724

Přívěsek s nádherně modrým a čistým broušeným akvamarínem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Výjimečný šperk, který nemíváme… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2AQFP724P
Vaše cena:
1 149 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín broušený krystal přívěsek stříbro Ag 925 P724

Přívěsek s nádherně modrým a čistým broušeným akvamarínem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Výjimečný šperk, který nemíváme v nabídce často. Obzvláště tento kámen se vedle své velikosti vyznačuje překrásnou modří, navozující pocit pramínku průzračně čisté vody. Výbrus dodává šperku atraktivitu třpytivou hrou světla na hranách broušených plošek po obvodu kamene. Ag 925. Velikost broušeného akvamarínu je cca 1,2 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.  

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Detailní popis účinků kamene: akvamarín

Související produkty