ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Akvamarín broušený krystal stříbrný přívěsek Ag 925 P564

Akvamarín broušený krystal stříbrný přívěsek Ag 925 P564

Přívěsek s nádherně modrým a čistým akvamarínem s oválným výbrusem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Výjimečný šperk, který… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AQFP564
Původní cena:
1 099 Kč
Ušetříte:
100 Kč −9%
Vaše cena:
999 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín broušený krystal stříbrný přívěsek Ag 925 P564

Přívěsek s nádherně modrým a čistým akvamarínem s oválným výbrusem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Výjimečný šperk, který nemíváme v nabídce často. Obzvláště tento kámen se vedle své velikosti vyznačuje překrásnou modří, navozující pocit pramínku průzračně čisté vody. Oválný výbrus dodává šperku atraktivitu třpytivou hrou světla na hranách broušených plošek po obvodu kamene. Ag 925. Velikost přívěsku cca 2,4 cm, velikost broušeného akvamarínu cca 1,4 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.  

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Detailní popis účinků kamene: akvamarín

Související produkty