ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Akvamarín broušený krystal stříbrný přívěsek Ag 925 P587

Akvamarín broušený krystal stříbrný přívěsek Ag 925 P587

Přívěsek s nádherně modrým a čistým akvamarínem s oválným výbrusem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Výjimečný šperk, který… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AQFP587
Vaše cena:
1 999 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín broušený krystal stříbrný přívěsek Ag 925 P587

Přívěsek s nádherně modrým a čistým akvamarínem s oválným výbrusem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Výjimečný šperk, který nemíváme v nabídce často. Obzvláště tento kámen se vedle své velikosti vyznačuje překrásnou modří, navozující pocit pramínku průzračně čisté vody. Oválný výbrus dodává šperku atraktivitu třpytivou hrou světla na hranách broušených plošek po obvodu kamene. Ag 925. Velikost přívěsku cca 2,7 cm, velikost broušeného akvamarínu cca 1,5 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.  

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Detailní popis účinků kamene: akvamarín

Související produkty