ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Akvamarín přívěsek stříbro Ag 925 P345

Akvamarín přívěsek stříbro Ag 925 P345

Přívěsek s nádherně modrým kabošonem akvamarínu, zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Obzvláště tento kámen se vedle své velikosti vyznačuje… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2AQMP345P
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín přívěsek stříbro Ag 925 P345

Přívěsek s nádherně modrým kabošonem akvamarínu, zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou modrou barvou, velikostí a svou čistou přírodní krásou. Obzvláště tento kámen se vedle své velikosti vyznačuje krásnou modří, navozující pocit pramínku čisté vody. Ag 925. Velikost  akvamarínu je cca 2,4 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.  

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Detailní popis účinků kamene: akvamarín

Související produkty