ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Amazonit přívěsek stříbro Ag 925 P431

Amazonit přívěsek stříbro Ag 925 P431

Nádherný stříbrný přívěsek s krásně probarveným amazonitem, který připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Ag 925. Amazonit… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AMZP431
Původní cena:
699 Kč
Ušetříte:
250 Kč −36%
Vaše cena:
449 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Amazonit přívěsek stříbro Ag 925 P431

Nádherný stříbrný přívěsek s krásně probarveným amazonitem, který připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Ag 925. Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach a zvyšuje intuici. Je "kamenem odvahy a pravdy", používá se hledání sebe sama a objevení vlastní pravdy. Díky velikosti kamene cca 3,4 cm s výrazným úchytem bude tento kámen nepřehlédnutelným šperkem, vhodným pro různé příležitosti. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ve Feng Shui je amazonit spjat s energií vody. Energie vody spočívá v jejím tichu a klidné síle. Je poddajná a výkonná, přináší sílu regenrerace a znozrození. Je energií kruhu života. Vodní energie je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu a je spojena s oblastí životní cesty a kariéry. Její proudění zajistí rovnováhu, zachová život v pohybu směrem v před k vytyčným cílům.

Léčebné využití: udržuje v rovnováze metabolismus narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích.

 
Detailní popis kamene: amazonit
 

Související produkty