ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Ametyst chevron přívěsek stříbro Ag 925 P344

Ametyst chevron přívěsek stříbro Ag 925 P344

Půvabný stříbrný přívěsek s velkým ametystem chevron, v němž spolu ladí v dokonalé harmonii bílá a fialová barva, svého nositele ochraňuje, dává optimismus do života a odstraňuje negativitu v jeho okolí. Potlačuje… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 27. 02.
Kód produktu:
ALAP334
Vaše cena:
499 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst chevron přívěsek stříbro Ag 925 P344

Půvabný stříbrný přívěsek s velkým ametystem chevron, v němž spolu ladí v dokonalé harmonii bílá a fialová barva, svého nositele ochraňuje, dává optimismus do života a odstraňuje negativitu v jeho okolí. Potlačuje stres, zmírňuje hněv a posiluje věrnost a lásku. Chevron je odrůdou ametystu s výraznou bílou kresbou v tmavě fialovém kamenu, jež činí přívěsek velmi atraktivním a na hrdle výrazným. Velikost ametystu cca 3,2 cm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Ametyst je kámen pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: udává se, že ametyst zmírňuje bolesti hlavy a odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kamene ametyst

Související produkty