ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Ametyst drůzička přívěsek stříbro Ag 925 LS 637

Ametyst drůzička přívěsek stříbro Ag 925 LS 637

Okouzlující stříbrný přívěsek s drůzičkou sytě fialového přírodního ametystu v prvotřídní AA kvalitě svého nositele ochraňuje, navozuje pocity klidu a lásky. Stříbrné šperky s drůzičkami ametystu jsou na trhu poměrně… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 23. 01.
Kód produktu:
AMEP LS 637
Původní cena:
799 Kč
Ušetříte:
200 Kč −25%
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst drůzička přívěsek stříbro Ag 925 LS 637

Okouzlující stříbrný přívěsek s drůzičkou sytě fialového přírodního ametystu v prvotřídní AA kvalitě svého nositele ochraňuje, navozuje pocity klidu a lásky. Stříbrné šperky s drůzičkami ametystu jsou na trhu poměrně vzácné, všem milovníkům ametystu tento přívěsek vřele doporučujeme. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený kus.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány. 

Detailní popis kamene: ametyst

Související produkty