ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Ametyst drůzička přívěsek stříbro Ag 925 P129

Ametyst drůzička přívěsek stříbro Ag 925 P129

Okouzlující stříbrný přívěsek s třpytivým krystalem přírodního ametystu, doplněného dvěma broušenými čirými ametysty svého nositele ochraňuje, navozuje pocity klidu a lásky. Stříbrné šperky s drůzičkami ametystu jsou na… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 11.
Kód produktu:
ASDP129
Původní cena:
999 Kč
Ušetříte:
150 Kč −15%
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst drůzička přívěsek stříbro Ag 925 P129

Okouzlující stříbrný přívěsek s třpytivým krystalem přírodního ametystu, doplněného dvěma broušenými čirými ametysty svého nositele ochraňuje, navozuje pocity klidu a lásky. Stříbrné šperky s drůzičkami ametystu jsou na trhu poměrně vzácné, všem milovníkům ametystu tento přívěsek vřele doporučujeme. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány. 

Detailní popis kamene: ametyst

Související produkty