ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Ametyst drúzička přívěsek stříbro Ag 925 P854

Ametyst drúzička přívěsek stříbro Ag 925 P854

Půvabný a unikátní stříbrný přívěsek s drúzičkou sytě fialového přírodního ametystu doplněný o broušený ametyst ve velikosti 0,5 x 0,7 mm, v prvotřídní AA kvalitě svého nositele ochraňuje, navozuje pocity klidu a lásky… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 21. 12.
Kód produktu:
AMDP854
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 95 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst drúzička přívěsek stříbro Ag 925 P854

Půvabný a unikátní stříbrný přívěsek s drúzičkou sytě fialového přírodního ametystu doplněný o broušený ametyst ve velikosti 0,5 x 0,7 mm, v prvotřídní AA kvalitě svého nositele ochraňuje, navozuje pocity klidu a lásky. Ag 925. Stříbrné šperky s drúzičkami ametystu jsou na trhu poměrně vzácné. Tento výrazný šperk ve velikosti cca 3,2 cm je velmi atraktivní. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány. 

Detailní popis kamene: ametyst

Související produkty