ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Amolit přívěsek stříbro Ag 925 P1222

Amolit přívěsek stříbro Ag 925 P1222

Amolit přívěsek stříbro Ag 925 P1222

Nádherný stříbrný přívěsek se vzácným barevným amolitem v AA kvalitě. Ag 925. Unikátní kámen, který se měňavou hrou barevných tónů vyrovná opálu, spolu s velikostí cca 2,7 cm je nepřehlédnutelným a nezaměnitelným… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AMLP1222
Původní cena:
1 899 Kč
Ušetříte:
285 Kč −15%
Vaše cena:
1 614 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Amolit přívěsek stříbro Ag 925 P1222

Nádherný stříbrný přívěsek se vzácným barevným amolitem v AA kvalitě. Ag 925. Unikátní kámen, který se měňavou hrou barevných tónů vyrovná opálu, spolu s velikostí cca 2,7 cm je nepřehlédnutelným a nezaměnitelným šperkem. Tento konkrétní amolit obsahuje převažující tři barvy - oranžovou, zelenou a v menší míře i rudou barvu. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Amolit je jeden z nejvzácnějších drahých kamenů na světě. Miliony let tektonického tlaku vytvořily tento krásný klenot ze zkamenělých pozůstatků mušle amonitu pouze v jediném místě na světě. Opravdu kvalitní amolit může směle svými nádhernými barvami soupeřit se slavnými černými opály. 

Amolit je nádherný uzemňující kámen, který silně vyzařuje pozitivní energii Země, a přináší do života štěstí a prosperitu. Amolit je zázračným kamenem nejen kvůli svým barvám, ale také jako ochranným mystickým talismanem pro obecně dobré zdraví, vytrvalost a vysokou energií. Amolit je též vynikající jako nástroj pro hluboké soustředění a meditaci. 

Věří se, že amolit absorboval do sebe kosmickou energii z vesmíru a prostřednictvím tohoto kamene dává jeho vlastníkovi zdraví, bohatství a a také životní osvícení. Amolit je považován za vysoce energetický kámen, který zlepšuje harmonii, vitalitu a celkovou životní pohodu nejen jeho vlastníka, ale celého jeho domova. Amolit vyzařuje životní sílu a mění negativní energii na pozitivní energie. 

Důležité upozornění: i když je ve špercích překryt vrstvou křišťálu nebo syntetického spinelu, amolit je velmi křehký, na jeho údržbu nelze používat chemické čistící protředky. Ošetřujte jej pouze mírně navlhčeným měkkým hadříkem, netlačte na něj během čištění.


Detailní popis kamene: amolit

 

Související produkty