ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Amonit design přívěsek stříbro JW22707

Amonit design přívěsek stříbro JW22707

Krásný a výrazný stříbrný designový přívěsek s amonitem. Ag 925. Amonit je doplněn o hnědý topaz. Amonit je zaniklou skupinou druhohorních fosilních mořských bezobratlých živočichů, u nichž byla organická hmota… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2JW22707P
Původní cena:
1 049 Kč
Ušetříte:
210 Kč −20%
Vaše cena:
839 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Amonit design přívěsek stříbro JW22707

Krásný a výrazný stříbrný designový přívěsek s amonitem. Ag 925. Amonit je doplněn o hnědý topaz. Amonit je zaniklou skupinou druhohorních fosilních mořských bezobratlých živočichů, u nichž byla organická hmota nahrazena křemenem v procesu, který trvá sto let nebo déle. Nejčastěji se nachází na Madagaskaru. Nezvyklý tvar a kresba činí z amonitu krásný šperk. Kupujete přímo vyobrazený šperk. 

Jméno "ammonite" pochází z názvu starého egyptského boha Ammon. Ammon je v dávné literatuře zastoupen hlavou berana se zkroucenými rohy, které připomínají amonitové spirálovité skořápky. Plinius Starší, římský historik, popsal amonity jako nejsvatější kameny ve starověké Etiopii, neboť se věřilo, že přinášejí prorocké sny.

Léčebné využití: tradičně se amonity používaly v lidové medicíně po celé Evropě proti uštknutí hady, dále pro podporu plodnosti a pro tlumení porodních bolestí. Amonit harmonizuje čakru kořenovou a solar plexu. 

Amonit jako talisman

Rozpůlený amonit se používal jako svatební dar, protože dvě poloviny tvořící celek symbolizovaly manželský pár.

Ve starověku se věřilo, že fosilie jsou darem hvězd a byly uctívány mnoha kulturami, zejména jako talisman pro ochranu a dlouhý život.

Amonity velmi silně uzemňují. Pomáhají podpořit naše úsilí a vitalitu. Tradičně se amonit používá jako talisman pro touhu najít způsob, jak změnit život k naší spokojenosti, najít novou cestu, nebo jako talisman podporující touhu získat něco vysněného.

Amonit je "kámen podpory". Pokud se zotavujete z duševního nebo fyzického zranění, amonit vám dá sílu se vzchopit rychleji.

Ve Feng Shui amonit představuje energii země. Energie země je energií stability, trpělivosti, čestnosti, rovnováhy a vynalézavosti. Energie země je energií růstu, expanze, nových počátků, výživy a zdraví. Zvyšuje vitalitu, přináší hojnost a udržuje fyzický růst.

Je to naše domácí energie, energie země, na které žijeme. Je to energie hor, rovin, břehu a údolí. Je to naše vytrvalost, náš domov v černém chladném vesmíru.

Energie země je charakterizována světle hnědou barvou. Použijte světle hnědé krystaly, abyste vylepšili prostor, který je místem odpočinku, kde se chcete cítit v bezpečí a chránění. 
Energie země je tradičně spojována se severovýchodní a jihozápadní oblastí místnosti, bytu nebo domu. Jedná se o oblast dovedností a znalostí a oblast lásky a vztahů.

Podobně, jako je energie země symbolizována hnědou barvou, je hnědou barvou, kromě zelené, symbolizována i energie dřeva. Kameny této barvy se používají pro vylepšení prostoru, který je určen k jídlu, pro dětské pokoje nebo místnosti, kde se začínají nové projekty. Dřevo představuje energii, která je tradičně spojována s východní nebo jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Představuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Je důležitá pro růst, nové začátky a zdraví, zvyšuje vitalitu a udržuje fyzický rozvoj. 

Související produkty