ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Aqua aura křišťál přívěsek stříbro Ag 925 P258

Aqua aura křišťál přívěsek stříbro Ag 925 P258

Jedinečný stříbrný přívěsek s výrazným krystalem vzácného tzv. aqua aura křišťálu, který vás na první pohled okouzlí třpytivou iridescencí, tedy barvoměnou, změnou odstínů barev, jakou při dopadu světla vykazují např… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 08.
Kód produktu:
X2AAQP258P
Vaše cena:
949 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Aqua aura křišťál přívěsek stříbro Ag 925 P258

Jedinečný stříbrný přívěsek s výrazným krystalem vzácného tzv. aqua aura křišťálu, který vás na první pohled okouzlí třpytivou iridescencí, tedy barvoměnou, změnou odstínů barev, jakou při dopadu světla vykazují např. motýlí křídla. Ag 925. Křišťál je doplněn kabošonem duhového měsíčního kamene Bluefire. Aqua aura křišťál je přírodní čistý křišťál, na který se nanáší zlato, čímž vzniká ocelově nebo blankytně modrý krystal s jemnými duhovými záblesky barev. Pojmenovaný je po převládající akvamarínové barvě. Díky jeho intenzivním vibracím se používá pro zvýšení účinku jiných minerálů a drahých kamenů. Díky velikosti krystalu  cca 3,9 cm v kombinaci s měsíčním kamenem budete mít okouzlující, nepřehlédnutelný šperk. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Aqua aura vás ovlivní energií ticha, jemné síly a očisty, potlačí strach a obavy a umožní začít znovu, od začátku. Ve Feng Shui představuje energii vody a sílu klidu.  Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Krystal je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

Aqua aura má zklidňující a relaxační účinek na emoce, je výborným pomocníkem pro uvolnění negativity a odstranění stresu, tiší staré rány a posiluje sebedůvěru a sebeúctu. Stimuluje a harmonizuje pátou, tj. krční čakru (Višuddha), tzn., že posiluje schopnost vyjádřit se a komunikovat. Účinek aqua aura křišťálu je spojován s konstruktivním, pozitivním způsobem vyjádření emocí, pravdomluvností a přímou řečí přímo „od srdce“. Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost a vytváří prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění svého majitele, je vhodný jako amulet proti psychickému útoku a talismanem pro meditace, kdy zesiluje pocit míru a bezpečí.

Léčebné využití: aqua aura křišťál lze použít jako doplňkový u nemocí imunitního systému, psychických onemocnění a je velmi přínosným pro uvedení těla a mysli do rovnováhy.

Upozornění: tento křišťálový krystal není dokonale rostlý, na zadní straně má prohlubně, které jsou u většiny krystalů křišťálu velmi časté, a jde o obvyklý přírodní jev.

Země původu: USA

Přečtěte si více o aqua aura křišťálu

Související produkty