ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Bizmut přívěsek stříbro Ag 925 P145

Bizmut přívěsek stříbro Ag 925 P145

Velmi zajímavý stříbrný přívěsek z bizmutu s duhovou hrou barevných odstínů na jeho jednotlivých ploškách. Ag 925. Jedná se o velmi krásný šperk, ve velikosti cca 2,7 cm, který bude nepřehlédnutelným doplňkem pro různé… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 05.
Kód produktu:
BSCP145
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Bizmut přívěsek stříbro Ag 925 P145

Velmi zajímavý stříbrný přívěsek z bizmutu s duhovou hrou barevných odstínů na jeho jednotlivých ploškách. Ag 925. Jedná se o velmi krásný šperk, ve velikosti cca 2,7 cm, který bude nepřehlédnutelným doplňkem pro různé příležitosti. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Bismut stimuluje energii, lze ho použít jako talisman pro dosažení vlastních cílů a a pro klidné přijetí životních změn. Bismut se používal již od starověku. Vyskytuje se převážně ve formě duhového krystalu, který se získává jako vedlejší produkt při těžbě a rafinaci olova, mědi, cínu, stříbra a zlata. Je krystalem čestnosti, víry, podporuje přirozenou radost, skromnost, duchovní růst, trpělivost, odvahu a pozitivní životní energii.

Bismut je čistící krystal, jako jediný složený z jediného prvku. Jedná se o elementární bizmut, kovový prvek bílé barvy se slabým růžovým leskem Všechny ostatní krystaly jsou tvořeny více prvky, stavebními kameny a vytvářejí vzájemně sloučeniny. Krystaly bizmutu jsou krásné a zvláštní především duhovou hrou barevných odstínů na zoxidovaném povrchu.

Přečtěte si o využití bizmutu ve Feng Shui: bizmut ve Feng Shui

 

Související produkty