ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Chromdiopsid přírodní stříbrný přívěsek Ag 925 P20

Chromdiopsid přírodní stříbrný přívěsek Ag 925 P20

Stříbrný přívěsek se vzácným chromdiopsidem ve stříbře vás na první pohled upoutá svou třpytivou zelenou barvou, velikostí a vsazením do stříbra. Ag 925. Velikost přívěsku cca 2,6 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 21. 12.
Kód produktu:
CDSP20
Vaše cena:
549 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 95 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč

Zvolte variantu:

Chromdiopsid přírodní stříbrný přívěsek Ag 925 P20

Stříbrný přívěsek se vzácným chromdiopsidem ve stříbře vás na první pohled upoutá svou třpytivou zelenou barvou, velikostí a vsazením do stříbra. Ag 925. Velikost přívěsku cca 2,6 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.  

Chromdiopsid je harmonizující a ochranný kámen v oblasti fyzické i duchovní. Používá se jako talisman k ochraně blízkých, majetku a fyzického bezpečí.
V duchovním světě se používá k posílení přesvědčení před pochybnostmi.
Patří mezi osobní kameny lidí narozených na jaře do 21. dubna do 21. května, tedy lidí narozených ve znamení Býka. Svou zelenou barvou chromdiopsid harmonizuje srdeční čakru.

Léčebné využití: používá se pro emocionální uzdravování z emočních traumat, pro podporu úsilí zlepšit vlastní schopnosti vyjádřit lásku. 
Chromdiopsid podporuje tok energie, napomáhá úsilí, které je zaměřeno na upevnění rodiny a vztahů v ní. 

Chromdiopsid je považován za "kámen soucitu", používá se k posílení důvěry a odpuštění druhým. Zelená odrůda je vhodná zejména pro ženy, používá se pro podporu emocí, je považována za velmi posilující, harmonizující především srdeční čakru, ale i čakru sakrální a čelní (čakra třetího oka). Je kamenem emocionálního uzdravování, neboť se věří, že zvyšuje schopnost mít rád nejen sebe sama, ale i ostatní a zlepšuje schopnost dávat i přijímat.

Detailní popis účinků kamene: chromdiopsid

 

 

Související produkty