ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Chryzokol s malachitem přívěsek stříbro Ag 925 P73

Chryzokol s malachitem přívěsek stříbro Ag 925 P73

Překrásný stříbrný přívěsek s kouzelně vybarveným kamenem chryzokolu s malachitem vás okouzlí již na první pohled krásou svých barev, kresbou a tvarem kamene. Unikátní šperk, který není v nabídce obchodů příliš častý… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 27. 11.
Kód produktu:
MIDP73
Vaše cena:
999 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Chryzokol s malachitem přívěsek stříbro Ag 925 P73

Překrásný stříbrný přívěsek s kouzelně vybarveným kamenem chryzokolu s malachitem vás okouzlí již na první pohled krásou svých barev, kresbou a tvarem kamene. Unikátní šperk, který není v nabídce obchodů příliš častý. Velmi dekorativní a atraktivní přívěsek i díky velikosti kamene. Ag 925. Limitovaná nabídka jen několika kusů. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Malachit je silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží jako ochrana proti pádům. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Čistí čakry, otevírá srdce nepodmíněné lásce, vytahuje na povrch psychosomatické problémy.
Detailní popis kamene: malachit

Chryzokol je kamenem klidu. Tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy. Zvyšuje schopnost milovat. Pomáhá při meditacích. Má očistný vliv a vyhání veškeré negativní energie. Zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet.

Léčebné využití: léčí zažívací trakt, vředy, artritidu, svalové křeče, spáleniny, hojí infekce krku a mandlí, posiluje štítnou žlázu a metabolismus, potlačuje menstruační křeče, zbavuje plíce, játra, střeva a ledviny toxických látek.
Detailní popis kamene: chryzokol

Země původu: Kongo

Související produkty