ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Chryzopras Mtorolit přívěsek stříbro Ag 925 P44

Chryzopras Mtorolit přívěsek stříbro Ag 925 P44

Krásný stříbrný přívěsek se vzácným chryzoprasem Mtorolit. Ag 925. Chryzopras Mtorolit pro svou krásnou barvu nazývaný též smaragdový chryzopras pochází z Afriky, konkrétně ze Zimbabwe. Díky nádherné zelené barvě až… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 05.
Kód produktu:
MECP44
Vaše cena:
949 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Chryzopras Mtorolit přívěsek stříbro Ag 925 P44

Krásný stříbrný přívěsek se vzácným chryzoprasem Mtorolit. Ag 925. Chryzopras Mtorolit pro svou krásnou barvu nazývaný též smaragdový chryzopras pochází z Afriky, konkrétně ze Zimbabwe. Díky nádherné zelené barvě až zeleno-bílé barvě, která je zvýrazněna leštěním kamene budete mít krásný a vzácný šperk, který na vás nikdo nepřehlédne. Velikost kamene je cca 5,1 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Chryzopras Mtorolit je vzácný polodrahokam, který pochází pouze ze dvou velmi malých dolů v Zimbabwe. Chryzopras podněcuje lásku, naději a tvořivost. Je kamenem vhodným pro meditaci. Tradičně se používá jako talisman pro obchody a udržení dobrých obchodních vztahů. Harmonizuje srdeční a sakrální čakru. Je kamenem uklidnění, tiší napětí a stres. 

Ve Feng Shui chryzopras představuje energii dřeva, která je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Je důležitá pro růst, nové začátky a zdraví, zvyšuje vitalitu a udržuje fyzický rozvoj. 

Detailní popis kamene: chryzopras

Související produkty