ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Cinabarit přívěsek stříbro Ag 925 P479

Cinabarit přívěsek stříbro Ag 925 P479

Cinabarit přívěsek stříbro Ag 925 P479

Nádherný stříbrný přívěsek z cinabaritu (rumělky) ve tvaru krásně probarveného oválu je velmi silným amuletem, který posiluje životní sílu, podporuje sexuální pocity a zlepšuje vztahy mezi partnery. Je velmi užitečným… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
CNBP479
Původní cena:
929 Kč
Ušetříte:
130 Kč −14%
Vaše cena:
799 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Cinabarit přívěsek stříbro Ag 925 P479

Nádherný stříbrný přívěsek z cinabaritu (rumělky) ve tvaru krásně probarveného oválu je velmi silným amuletem, který posiluje životní sílu, podporuje sexuální pocity a zlepšuje vztahy mezi partnery. Je velmi užitečným pro harmonizaci čaker. Podporuje sebevědomí, prosperitu a hojnost. Ag 925. Bohaté probarvení činí tento kámen velmi něžným a ve velikosti cca 2,7 cm bude nepřehlédnutelnou ozdobou. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Cinabarit, nazývaný též „kouzelný kámen“, je považován za kámen mystiky a transformace k vyššímu Já a podpoře vlastního duchovního potenciálu. Aktivuje a vyrovnává první, kořenovou čakru (Muladhara), šestou čakru, Třetí oko (Ajna) a druhou, sakrální čakru (Swadhisthana). Stejně tak cinabarit bývá označován jako „kámen obchodníků“, protože se tradičně používal pro podporu prosperity, hojnosti a bohatství. Je vhodný jako kámen pro meditace. Cinabarit podporuje tvořivost, komunikaci a přístup k vrozenému vnitřnímu poznání sebe sama, čímž se zároveň podpoří sebevědomí. Povzbuzuje myšlení duchovně tvůrčím způsobem, může se používat pro vyrovnání čaker, tišení strachu a zášti.

Léčebné využití: ovlivněním sakrální čakry cinabarit podporuje energii kundalini, čímž stimuluje sexuální pocity a může tak zlepšit i osobní vztahy mezi partnery. Cinabarit je považován za velmi silný léčivý kámen s pozitivním vlivem na fyzické úrovni a k posílení životní síly. Tradičně se používal jako talisman a amulet ke zvýšení plodnosti a k zahánění sexuálních problémů.

Související produkty