ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Design přívěsek s drahokamy stříbro Ag 925 JW54009

Design přívěsek s drahokamy stříbro Ag 925 JW54009

Designový elegantní stříbrný přívěsek ve tvaru kytičky s drahokamy. Ve středu kytičky je modrý topaz, okvětní lístky jsou z broušených ametystů, citrínů a olivínů. Ag 925. Díky ploškám výbrusů se kytička třpytí, zejména… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 23. 07.
Kód produktu:
X2JW54009P
Vaše cena:
949 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Design přívěsek s drahokamy stříbro Ag 925 JW54009

Designový elegantní stříbrný přívěsek ve tvaru kytičky s drahokamy. Ve středu kytičky je modrý topaz, okvětní lístky jsou z broušených ametystů, citrínů a olivínů. Ag 925. Díky ploškám výbrusů se kytička třpytí, zejména při dopadajících slunečních paprscích. Ametyst je symbolem lásky, vášně, porozumění a je talismanem pro partnerské vztahy. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Detailní popis kamene: ametyst

Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity, zbavuje nočního strachu a předchází nočním můrám, zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Detailní popis kamenecitrín

Související produkty