ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Eudialyt přívěsek stříbro Ag 925 P266

Eudialyt přívěsek stříbro Ag 925 P266

Nádherný stříbrný přívěsek se vzácným eudialytem, ve tvaru kapky. Eudialyt přináší úspěch a radost, mírní pocity smutku, úzkosti a pesimismus, pomáhá překonat strach a pochyby a zmatenost. Ag 925. Třpytivá… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 28. 11.
Kód produktu:
EDLP266
Vaše cena:
1 059 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Eudialyt přívěsek stříbro Ag 925 P266

Nádherný stříbrný přívěsek se vzácným eudialytem, ve tvaru kapky. Eudialyt přináší úspěch a radost, mírní pocity smutku, úzkosti a pesimismus, pomáhá překonat strach a pochyby a zmatenost. Ag 925. Třpytivá růžovo-fialová barva v kombinaci s černou činí tento šperk velmi atraktivním až magickým a ve velikosti cca 3,9 cm nepřehlédnutelným. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Eudialyt patří mezi silné energetické krystaly, které se používají pro zvýšení úspěchu a podporu úsilí, pro hledání nových příležitostí a dosažení vyšších cílů. Eudialyt je často nazýván „kamenem nových začátků a nových objevů“, protože se používá pro nalezení vlastní životní cesty.

Metafyzické vlastnosti: Eudialyt se též nazývá „kamenem porozumění“. Používá se ke spojení vědomé mysli a podvědomí, což umožní pochopit skutečné vlastní touhy a potřeby. Pomáhá překonat pochybnosti o sobě samotném, sebekritiku a sebepodceňování. Mírní pocity smutku, úzkosti a pesimismus, přináší pocity radosti a štěstí. Na fyzické úrovni dodává energii zejména při stavech vyčerpání, napomáhá při léčbě stabilizace nervového systému.

Detailní popis kamene: eudialyt

 

Související produkty