ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Herkimer diamant přívěsek stříbro Ag 925 P 793

Herkimer diamant přívěsek stříbro Ag 925 P 793

Atraktivní stříbrný přívěsek s herkimer diamantem - vzácným druhem křišťálu vyzařuje silnou energii a posiluje účinky ostatních kamenů. Nechte se okouzlit krásou tohotu unikátního křišťálu a třpytem světla na ploškách… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 24. 11.
Kód produktu:
HKDP793
Vaše cena:
779 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Herkimer diamant přívěsek stříbro Ag 925 P 793

Atraktivní stříbrný přívěsek s herkimer diamantem - vzácným druhem křišťálu vyzařuje silnou energii a posiluje účinky ostatních kamenů. Nechte se okouzlit krásou tohotu unikátního křišťálu a třpytem světla na ploškách jeho krystalu. Herkimer diamant je unikátní v tom, že na rozdíl od ostatních křištálu jeho krystal tvoří "špici" na obou koncích krystalu. Díky tomu je nejlepším křišťálem pro výrobu šperků, navíc na trhu poměrně vzácný. Přívěsek působí velmi něžným a přitom elegantním dojmem díky kombinaci stříbra a cca 1,2 cm velkým krystalem prvotřídní kvality. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Herkimer diamanty jsou ve skutečnosti křemenné krystaly a ne diamanty. V USA jsou známé jako diamant z New Yorku, protože jeho jediné doly v Herkimeru , New York City. Důl je turistická atrakce, kde můžete hledat své vlastní Herkimer křemenné krystaly (Herkimer diamond). 

Léčivé a metafyzické vlastnosti  Herkimer diamantu:

Herkimer diamant má dvojí ukončení krystalu, což činí tyto léčivé krystaly velmi výkonnými a jsou to tedy nejlepší krystaly pro léčení. Jsou to skvělé kameny pro čištění těla od toxinů a odstranění veškeré blokády v těle. Vzhledem k množství energie v tomto kameni lze překonat fyzické vyčerpání, jsou ideální pro ty, kteří trpí chronickou únavou a dalšími poruchami imunity. Herkimer kameny jsou vynikající na uvolnění stresu a napětí a umožňují jejich majitel se uvolnit a cítit se pohodlně. V metafyzické rovině jsou nejsilnější ze všech křemenných léčivých kamenů. Obsahují velké množství energie  které mohou pomoci sladit a otevřít všechny čakry, odstranit všechny blokády a umožnit volně tekoucí duchovní energii po celém těle. Jsou zvláště užitečné při práci s korunní čakrou a čakrou třetího oka. Umístění těchto drahých kamenů pod postelí napomáhá spánku bez nočních můr.

Více o účincích tohoto nádherného kamene čtěte zde

Související produkty