ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Jaspis Cherry Creek přívěsek stříbro Ag 925 P113

Jaspis Cherry Creek přívěsek stříbro Ag 925 P113

Stříbrný přívěsek z krásného a nezaměnitelného jaspisu Cherry Creek. Ag 925. Cherry Creek jaspis je kamenem fyzické energie, vitality a ochrany. Je talismanem nových vztahů. Velikost kamene cca 1,6 x 2,3 cm společně k… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 19. 07.
Kód produktu:
X2CYCP113P
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Jaspis Cherry Creek přívěsek stříbro Ag 925 P113

Stříbrný přívěsek z krásného a nezaměnitelného jaspisu Cherry Creek. Ag 925. Cherry Creek jaspis je kamenem fyzické energie, vitality a ochrany. Je talismanem nových vztahů. Velikost kamene cca 1,6 x 2,3 cm společně k nezaměnitelnou kresbou, která připomíná šlehající plameny ohně nebo žhavou lávu rozlévající se po krajině dává šperku nevšední krásu a podporuje fantazii. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Jaspis Cherry Creek ztělesňuje energii ohně, energii tepla, nadšení, vášně, emocí a aktivity. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Tradičně je používán jako talisman pro hledání způsobu, jak docílit životních změn, po kterých toužíme. Podporuje nové začátky, nové přístupy, je talismanem nových vztahů a naplnění přání a tužeb. Jako osobní talisman je naprosto ideální, je tvrdý a odolný. Barvy jaspisu v sobě kombinují energii radosti, síly, vitality fyzické i duchovní.
Tento druh jaspisu patří mezi osobní kameny lidí narozených ve znamení Vah, tj. od 23. září do 23. října. Šarlatová barva je spojena se základní – kořenovou čakrou.
Jaspis vyzařuje uzdravující energii, pomáhá vytvořit uklidňující pocit bezpečí a jistoty, probouzí novou naději, pocit štěstí a radost v našem životě.

Detailní popis kamene: jaspis

Související produkty