ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Jaspis Imperial unikátní přívěsek stříbro Ag 925 P456

Jaspis Imperial unikátní přívěsek stříbro Ag 925 P456

Stříbrný přívěsek s mimořádně krásným jaspisem Imperial s atraktivní kresbou. Imperiální jaspis patří k tomu nejlepšímu, co může široká "rodina" jaspisů nabídnout. Ne nadarmo se proto označuje jako jaspis "císařský" -… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
IMPP456
Původní cena:
649 Kč
Ušetříte:
90 Kč −14%
Vaše cena:
559 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Jaspis Imperial unikátní přívěsek stříbro Ag 925 P456

Stříbrný přívěsek s mimořádně krásným jaspisem Imperial s atraktivní kresbou. Imperiální jaspis patří k tomu nejlepšímu, co může široká "rodina" jaspisů nabídnout. Ne nadarmo se proto označuje jako jaspis "císařský" - svou nádhernou kresbou, vytvářející soustředěné kruhy či elipsy, je jaspisem vskutku výjimečným. Na rozdíl od "běžných" jaspisů se kvalita jaspisu imperial odráží i v jeho vyšší ceně. Jaspis v tomto přívěsku je zajímavý svou barevnou kombinací několika odstínů zelené barvy, kombinované s hnědými odstíny. Kresba tohoto kamene je prvotřídní. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Jaspis se používá jako pečující kámen, který zejména v období stresu přináší klid a stabilizuje city, pomáhá zvýšit sebevědomí a najít vnitřní klid. Používá se k dosažení vytčených cílů a pro zvýšení upřímnosti a tlumení konfliktů. Pomáhá převést myšlenky do praxe a zvýšit organizační schopnosti.
Jaspis Imperial (císařský) se používá jako ochranný kámen, pro snížení obav a nejistoty a pro pochopení smyslu životní cesty. Je kamenem vhodným pro spojení s Bohem a pro vidění člověka jako duchovní bytosti.
Je významným duchovním léčivým kamenem, který harmonizuje čakru srdeční, solar plexu, sakrální a kořenovou.

Léčebné využití: jaspis se tradičně používá pro posílení oběhové a trávicí soustavy, a pro posílení pohlavních orgánů a tím i pro možné prodloužení sexuální rozkoše.

Země původu: Mexiko.

Detailní popis kamene: jaspis Imperial

Související produkty