ÚvodVýprodej

Kakoxen (Super 7) designový přívěsek stříbro Ag 925 JW16692

Kakoxen (Super 7) designový přívěsek stříbro Ag 925 JW16692

Stříbrný designový přívěsek s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu, doplněný o 1 fasetový citrín a 1 fasetový ametyst. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2JW16692P
Původní cena:
1 099 Kč
Ušetříte:
350 Kč −32%
Vaše cena:
749 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) designový přívěsek stříbro Ag 925 JW16692

Stříbrný designový přívěsek s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu, doplněný o 1 fasetový citrín a 1 fasetový ametyst. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem. Kámen s bohatými, výrazně zlatými inkluzemi kokaxenitu ve fialové barvě ametystu činí z tohoto přívěsku výjimečný šperk. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

Detailní popis kamene: ametystový kakoxen

Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity, zbavuje nočního strachu a předchází nočním můrám, zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Detailní popis kamenecitrín

Související produkty