ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Kakoxen (Super 7) designový přívěsek stříbro Ag 925 P11497

Kakoxen (Super 7) designový přívěsek stříbro Ag 925 P11497

Stříbrný designový přívěsek s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu, doplněný o velký fasetovaný žlutý topaz. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 06.
Kód produktu:
X211497P
Vaše cena:
899 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) designový přívěsek stříbro Ag 925 P11497

Stříbrný designový přívěsek s krásným ametystovým kakoxenem s nádhernými inkluzemi kakoxenitu, doplněný o velký fasetovaný žlutý topaz. Ag 925. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem. Kámen s bohatými, výrazně zlatými inkluzemi kokaxenitu ve fialové barvě ametystu činí z tohoto přívěsku výjimečný šperk. Velikost kakoxenu je cca 2,1 cm, velikost topazu je cca 0,5 cm. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

Detailní popis kamene: ametystový kakoxen

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Související produkty