ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Kakoxen (Super 7) s Herkimer diamantem přívěsek stříbro Ag 925 P544

Kakoxen (Super 7) s Herkimer diamantem přívěsek stříbro Ag 925 P544

Exkluzivní stříbrný přívěsek s výrazným  a velkým Super 7 - kakoxenem v prvotřídní kvalitě s inkluzemi zlatavého kakoxenitu, v kombinaci se vzácným křišťálovým herkimer diamantem. Ag 925. Zlatavé inkluze kakoxenitu v… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 30. 04.
Kód produktu:
CACP544
Vaše cena:
949 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) s Herkimer diamantem přívěsek stříbro Ag 925 P544

Exkluzivní stříbrný přívěsek s výrazným  a velkým Super 7 - kakoxenem v prvotřídní kvalitě s inkluzemi zlatavého kakoxenitu, v kombinaci se vzácným křišťálovým herkimer diamantem. Ag 925. Zlatavé inkluze kakoxenitu v kombinaci s výraznou fialovou barvou ametystu a se vzácným křišťálovým herkimer diamantem činí tento šperk velmi hezkým a nevšedním. Velikost kakoxenu cca 1,3 cm, délka celého šperku je cca 2,3 cm. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

Vzácný křišťálový herkimer "diamant" vyzařuje silnou energii a posiluje účinky ostatních kamenů. Přináší svému majiteli pohodu, klid, uvolnění a radost. Herkimer diamant má dvojí ukončení krystalu, což činí tyto léčivé krystaly velmi výkonnými a jsou to tedy nejlepší krystaly pro léčení. Jsou to skvělé kameny pro čištění těla od toxinů a odstranění veškeré blokády v těle. Vzhledem k množství energie v tomto kameni lze překonat fyzické vyčerpání, jsou ideální pro ty, kteří trpí chronickou únavou a dalšími poruchami imunity.

Herkimer kameny jsou vynikající na uvolnění stresu a napětí a umožňují jejich majitel se uvolnit a cítit se pohodlně. V metafyzické rovině jsou nejsilnější ze všech křemenných léčivých kamenů. Obsahují velké množství energie  které mohou pomoci sladit a otevřít všechny čakry, odstranit všechny blokády a umožnit volně tekoucí duchovní energii po celém těle. Jsou zvláště užitečné při práci s korunní čakro a čakrou třetího oka. Umístění těchto drahých kamenů pod postelí napomáhá spánku bez nočních můr.

Herkimer diamanty jsou ve skutečnosti křemenné krystaly a ne diamanty. V USA jsou známé jako diamant z New Yorku, protože jeho jediné doly v Herkimeru , New York City. Důl je turistická atrakce, kde můžete hledat své vlastní Herkimer křemenné krystaly (Herkimer diamond). 

Herkimer diamanty mohou velmi dobře fungovat v kombinaci s jinými léčivými krystaly. Vzhledem k energii z těchto kamenů zesilují výhody všech ostatních krystalů.

Související produkty