ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Křišťál s inkluzemi lodolit přívěsek stříbro Ag 925 P345

Křišťál s inkluzemi lodolit přívěsek stříbro Ag 925 P345

Stříbrný přívěsek z lodolitu kříšťálu s inkluzemi je mistrně vybroušen do tvaru čočky, které opticky zvětšují scény krajin, zahrad a podmořských útesů, které v tomto křišťálu vytvořily inkluze různých minerálů. Je… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 24. 10.
Kód produktu:
X2LODP345P
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Křišťál s inkluzemi lodolit přívěsek stříbro Ag 925 P345

Stříbrný přívěsek z lodolitu kříšťálu s inkluzemi je mistrně vybroušen do tvaru čočky, které opticky zvětšují scény krajin, zahrad a podmořských útesů, které v tomto křišťálu vytvořily inkluze různých minerálů. Je vhodným talismanem pro ochranu před negativitou v našem okolí. Ag 925. Na prodej přímo vyobrazený kus.

Kromě úžasných a univerzálních vlastností křišťálu jak na fyzické, tak i psychické rovině, má lodolit – křišťál s inkluzemi větší energii a silnější vibrace než běžný křišťál, a to díky inkluzím jiných minerálů, jejichž působení právě křišťál ještě umocňuje. Lodolit je silným ochranným a uklidňujícím kamenem; velmi účinně působí lodolit při léčbě emocionálních traumat, vzešlých ze vzpomínek na nepříjemné věci v raném dětství, které způsobují současný strach a stres.

Léčivé vlastnosti: Křišťál s inkluzemi - Lodolit v sobě nese trochu mystické energie, pomáhá proto při lucidním snění a klidném spánku. Je velmi dobrým pomocníkem pro ty, kteří trpí stresem, úzkostmi, depresivními stavy a nočními můrami, protože lodolit pomáhá uvolnit se ze sevření strachu. Nejen jeho energie, ale i pohled do hloubky tohoto kamene, výrazně uklidňuje mysl i duši. Je silným kamenem pro podporu při léčbě téměř všech nemocí.

Více o křišťálu s inkluzemi zde:  

Související produkty