ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Larimar design přívěsek stříbro Ag 925 JW65223

Larimar design přívěsek stříbro Ag 925 JW65223

Elegatní designový stříbrný přívěsek s krásnými a velmi kvalitními kabošony larimaru, jenž připomíná hru slunečních paprsků na hladině moře. Šperk je doplněn o tři fasetové modré topazy a o dva fasetové ametysty. Je… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 20. 07.
Kód produktu:
X2JW65223P
Vaše cena:
1 599 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Larimar design přívěsek stříbro Ag 925 JW65223

Elegatní designový stříbrný přívěsek s krásnými a velmi kvalitními kabošony larimaru, jenž připomíná hru slunečních paprsků na hladině moře. Šperk je doplněn o tři fasetové modré topazy a o dva fasetové ametysty. Je velmi hezky zpracován do jedinečného a krásného tvaru. Velikost larimarů je cca 2,1 a 1,0 cm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Larimar, také zvaný jako „kámen delfínů“, patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě. Tento fakt je dán tím, že na světě existuje jediné naleziště této unikátní modré odrůdy pektolitu, kterou larimar je. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola, asi 5 km vzdálené Rio Bahoruco v Dominikánské republice.

Jiný název pro Larimar je kámen Atlantidy. Podle slavného proroka Edgara Cayce je Dominikánská republika pozůstatek ztraceného kontinentu Atlantidy. Zajímavé je, že to byl právě Cayce, jenž už před zhruba 60 lety předpověděl objevení nového modrého kamene v Karibiku, tedy vlastně larimaru.

Larimar je uznáván léčiteli jako velmi silný a užitečný léčivý kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky. Larimar se doporučuje pro lidi, kteří jsou ve stresu.

Více o kamenu: larimar

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Související produkty