ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Malachit přívěsek stříbro Ag 925 P1384

Malachit přívěsek stříbro Ag 925 P1384

Stříbrný přívěsek s neobyčejně krásným a velkým malachitem, který každého okouzlí svou hlubokou zelení a nádhernou kresbou kamene, harmonizuje čakry a otevírá srdce nepodmíněné lásce. Pro šperk byl použit malachit… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
MLAP1384
Původní cena:
949 Kč
Ušetříte:
100 Kč −11%
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Malachit přívěsek stříbro Ag 925 P1384

Stříbrný přívěsek s neobyčejně krásným a velkým malachitem, který každého okouzlí svou hlubokou zelení a nádhernou kresbou kamene, harmonizuje čakry a otevírá srdce nepodmíněné lásce. Pro šperk byl použit malachit prvotřídní AAA kvality a na kráse šperku je to opravdu znát. Leštěný kámen je nepřehlédnutelnou ozdobou nejen díky jeho kráse, ale i vzhledem k jeho unikátní velikosti. Takto velké malachity se ve špercích příliš často nevidí. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk!

Malachit je silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží jako ochrana proti pádům. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Čistí čakry, otevírá srdce nepodmíněné lásce, vytahuje na povrch psychosomatické problémy.

Léčebné využití: léčí pohlavní nerovnováhu, zejména u žen, pomáhá při porodu. Pomáhá na astma, zlomeniny, závratě, slinivku, slezinu, epilepsii, artritidu, otoky kloubů. Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater.

Detailní popis kamene: malachit

Související produkty