ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Malachit v azuritu přívěsek stříbro Ag 925 P262

Malachit v azuritu přívěsek stříbro Ag 925 P262

Exkluzivní stříbrný přívěsek s výrazným malachitem v nádherně temně modrém azuritu. Ag 925. Malachit je silný ochranný kámen, zejména pro děti. Azurit je mocný léčivý kámen. Zvyšuje intuici, pomáhá při duchovním růstu… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2MAZP262P
Vaše cena:
1 549 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Malachit v azuritu přívěsek stříbro Ag 925 P262

Exkluzivní stříbrný přívěsek s výrazným malachitem v nádherně temně modrém azuritu. Ag 925. Malachit je silný ochranný kámen, zejména pro děti. Azurit je mocný léčivý kámen. Zvyšuje intuici, pomáhá při duchovním růstu, umožňuje lépe se ponořit do meditace a pochopit psychosomatický dopad nemocí. Kombinace malachitu s azuritem připomínající pohled na planetu Zemi z ptačí perspektivy činí tento šperk nevšedním a velmi dekorativním. Velikostí kamene cca 2,2 cm společně s barevnou kombinací a kresbou je šperk vhodný pro různé příležitosti. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Malachit je silný ochranný kámen, který se používá jako amulet zejména pro děti. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit tiší stres a pomáhá klidnému spánku. Otevírá srdce nepodmíněné lásce a harmonizuje srdeční čakru.

Azurit zlepšuje paměť a komunikaci. Ruší a cestách, myšlenkové stereotypy. Potlačuje stres, smutek a obavy.

Léčivé užití: příznivým působením na mysl zlepšuje paměťové schopnosti, komunikaci a interpretaci. Harmonizuje 4. čakru, srdeční a 6. čakru, čakru Třetího oka, čelní.

Detailní popis kamene: azurit

Detailní popis kamene: malachit 

Související produkty