ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Měsíční kámen duhový přívěsek stříbro Ag 925 P1932

Měsíční kámen duhový přívěsek stříbro Ag 925 P1932

Výjimečně krásný, stříbrný přívěsek s velkým vzácným Bluefire duhovým měsíčním kamenem vám vnese do života nejen kouzlo svých barev duhy a "modrého plamene", ale především lásku, vášeň, touhu, ochranu, moudrost, a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 24. 10.
Kód produktu:
X2BFMP1932P
Vaše cena:
1 149 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Měsíční kámen duhový přívěsek stříbro Ag 925 P1932

Výjimečně krásný, stříbrný přívěsek s velkým vzácným Bluefire duhovým měsíčním kamenem vám vnese do života nejen kouzlo svých barev duhy a "modrého plamene", ale především lásku, vášeň, touhu, ochranu, moudrost, a zároveň též usmíření a klid. Atraktivní vzhled společně s velikostí kamene cca 2,0 cm. Tento přívěsek nikdo nepřehlédne!. Kámen má obzvláště krásnou hru modrých odlesků. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. 

Měsíční kámen byl používán Římany pro výrobu šperků již téměř před dvěma tisíci let.V Indii je měsíční kámen dodnes posvátným kamenem milenců a šperky s tímto kamenem se zde tradičně dávají jako svatební dar. Již od nejstarších dob je měsíční kámen spojován s magií Měsíce, je stále používán jako amulet ochrany pro cestovatele a jako dar milenců pro vzájemný silný vztah a vášeň. Duhový měsíční kámen pozitivně ovlivňuje naše chování, emoce a duchovní růst. Duhový měsíční kámen uklidňuje a povzbuzuje, učí nás přirozené rytmy našeho života. Pomáhá usmíření odcizených partnerů a milenců. Bluefire měsíční kámen je kamenem naděje, který napomáhá sebevědomí a podporuje naši osobnost.

Léčebné využití: Duhový měsíční kámen pomáhá při naladění k harmonickému rytmu biologických sil vlastního těla. O měsíčním kameni se věří, že silně ovlivňuje ženský reprodukční systém, podporuje plodnost, usnadňuje průběh těhotenství a porod. Též se udává, že zmírňuje menstruační potíže, pomáhá vyrovnávat hormonální systém. Měsíční kámen může působit jako kámen pro podporu růstu u dět. Též se o něm píše, že může také pomoci při léčbě a zmírnit degenerativní stavy kůže, vlasů a očí. Spojen s magií Měsíce, je měsíční kámen velmi vhodné použít jako podporu při léčbě nespavosti a pro přivolání příznivých snů.

Země původu: jižní Indie

Přečtěte si více o vzácném duhovém měsíčním kameni

Související produkty