ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Mléčný křišťál s topazy designový přívěsek stříbro Ag 925 JW75800

Mléčný křišťál s topazy designový přívěsek stříbro Ag 925 JW75800

Atraktivní designový stříbrný přívěsek s oválným mléčným křišťálem, doplněným čtyřmi fazetovanými modrými topazy, ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 23. 07.
Kód produktu:
X2JW75800P
Vaše cena:
949 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Mléčný křišťál s topazy designový přívěsek stříbro Ag 925 JW75800

Atraktivní designový stříbrný přívěsek s oválným mléčným křišťálem, doplněným čtyřmi fazetovanými modrými topazy, ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen přírodním oválným mléčným křišťálem, zasazeným do aktraktivního stříbrného rámečku spolu s fazetovanými topazy.  Unikátní design, který přívěsku dává velmi elegantní a dekorativní vzhled. Výrazný a přesto decentní šperk, s velikostí křišťálu cca 16 mm a celkovou dékou cca 3,7 cm jej na vašem hrdle nikdo nepřehlédne! Velikost doprovodných drahých kamenů od 5 až 10 mm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. Hmotnost cca 7 g. Ag 925.

Mléčný, někdy též zvaný „sněžný“ křišťál má jemnější a upokojující vibrace než než čirý, tzv. horský křišťál. Připomíná nám, že se díváme na svět skrze nevinné oči dítěte a pamatujeme si, že na světě stále existuje úžas. Američtí Indiáni spojovali „zasněžený bílý“ křišťál s měsíci sněhu (lednem a únorem) a severním větrem, považovali jej za silný talisman, jenž je chrání během putování na zimních cestách. Dodnes se v Americe používá mléčný křišťál v autech na ochranu před nehodou nebo se nosí s sebou při cestách v zasněžené krajině.

Mléčný křišťál je považován za „ženskou“ variantu čirého křišťálu, poskytuje klidnou a jemnou uklidňující energii v dynamickém prostředí dnešního světa. Poskytuje jasnou mysl, je skvělým pomocníkem při studiu, proto je obzvláště vhodný pro děti školního věku a studenty. Protože se mléčný křišťál často nachází v blízkosti zlatých dolů, je používán jako talisman pro prosperitu a štěstí.

Léčebné vlastnosti mléčného křišťálu: udává se, že tento křišťál napomáhá při hojení kostí, zubů a absorpci vápníku. Je považován za nápomocný kámen pro ty, kdo čelí časnou menopauzou, stejně jako těm, které se již na sobě pozorují delší dobu její příznaky. Mléčný kámen je po staletí používán též jako podpůrný kámen pro kojící matky.

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Detalní popis účinků kamene: topaz

Související produkty