ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Morganit růžový smaragd přívěsek stříbro Ag 925 P223

Morganit růžový smaragd přívěsek stříbro Ag 925 P223

Něžně růžový a především unikátní stříbrný přívěsek se vzácným surovým morganitem, zvanýmo též beryl - růžový smaragd, přináší lásku, sounáležitost a vzájemné pochopení mezi partnery. Morganit je kamenem božské lásky… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
MGNP223
Původní cena:
599 Kč
Ušetříte:
150 Kč −25%
Vaše cena:
449 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Morganit růžový smaragd přívěsek stříbro Ag 925 P223

Něžně růžový a především unikátní stříbrný přívěsek se vzácným surovým morganitem, zvanýmo též beryl - růžový smaragd, přináší lásku, sounáležitost a vzájemné pochopení mezi partnery. Morganit je kamenem božské lásky. Šperky s morganitem, obzvláště surovým, nejsou na trhu často, naše nabídka přívěsků s morganitem je limitována malým počtem kusů v aktuální kolekci. Morganit je osobním kamenem lidí narozených ve znamení Váhy. Velikost kamene cca 2,1 cm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Morganit, nebo-li růžový smaragd, též kámen božské lásky. Název „růžový smaragd“ vychází pravděpodobně z faktu, že oba minerály jsou svým chemickým složením odrůdou berylu. Jedná se o vzácný polodrahokam s omezeným výskytem.Jeho barva je růžová, od krásně průhledných kamenů až po neprůhledné, přes stříbřitě růžovou, broskvovou až po světle modrou či fialovou. 

Morganit ztělesňuje lásku k sobě i k ostatním lidem. Ženám pomáhá uvědomit si svou nezávislost na mužích při současném pocitu harmonie s mužskou energií. Je tak vhodným kamenem pro partnery, zvyšuje pocit sounáležitosti, lásku a vzájemné pochopen

Léčebné využití morganitu: harmonizace srdeční čakry, ovlivněním čakry sakrální stimuluje energii Kundalini a tím sexuální prožitky, a může se použít při poruchách brzlíku. 

Země původu: Madagaskar

Čtěte více o vlastnostech kamene morganit

Související produkty